MEAN WELL LPF-25-36 strømadapter og vekselret Indendørs 25 W Hvid
Synergy 21 Netzteil CC Driver 700mA 36V Mean Well IP67
435 kr. (348 kr.+ moms)
Snart på lager med forlænget leveringstid - Fjernlager
Varenr. MEANWELL_LPF-25-36
| Formål | Belysning |
|---|---|
| Strømforsyningstype | Indendørs |
| Brand | MEAN WELL |
| Udgangseffekt | 25 W |
| Produktfarve | Hvid |
| Indgangsspænding | 90-305 V |
| Udgangsspænding | 36 V |
| Indgangsfrekvens | 47/63 Hz |
Varekode: 127
Hvorfor skal du handle med os?
