Samsung S80TB LED display 68,6 cm (27″) 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD Sort
Samsung ViewFinity S8 S27B800TGU 27 3840 x 2160 (4K) Thunderbolt 4 HDMI 60Hz Pivot Skærm
3.542 kr. (2.833 kr.+ moms)
Snart på lager med forlænget leveringstid - Fjernlager
Varenr. SAMSUNG_LS27B800TGUXEN
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27") |
|---|---|
| Skærmopløsning | 3840 x 2160 pixel |
| Brand | Samsung |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Berøringsskærm | Ingen |
| HD-type | 4K Ultra HD |
| Paneltype | IPS |
| Responstid | 5 ms |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Vis antal farver | 1 milliard farver |
| NVIDIA G-SYNC | Ingen |
| AMD FreeSync | Ingen |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Ingen |
| Markedspositionering | Proffesionelle |
| Produktfarve | Sort |
| Indbygget USB-hub | Ja |
| HDMI | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| VESA montering | Ja |
| Højdejustering | Ja |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 26 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 26 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 49 kWh |
Varekode: 2432
Hvorfor skal du handle med os?



















