Samsung S43UF computerskærm 68,6 cm (27″) 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Sort
Samsung 27'' S27F434
1.880 kr. (1.504 kr.+ moms)
På lager: Levering i morgen - Ekstern lager
Varenr. SAMSUNG_LS27F434UAUXXE
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27") |
|---|---|
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Brand | Samsung |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Berøringsskærm | Ingen |
| HD-type | Fuld HD |
| Paneltype | IPS |
| Responstid | 5 ms |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 100 Hz |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| NVIDIA G-SYNC | Ingen |
| AMD FreeSync | Ingen |
| Indbyggede højttaler(e) | Ingen |
| Indbygget kamera | Ingen |
| Markedspositionering | Forretning |
| Produktfarve | Sort |
| Indbygget USB-hub | Ja |
| HDMI | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Ingen |
| VESA montering | Ja |
| Højdejustering | Ja |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | D |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 17 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 17 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | Ikke tilgængelig |
Varekode: 1104
Hvorfor skal du handle med os?













