Samsung G80SD computerskærm 81,3 cm (32″) 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD OLED Sølv
Samsung Odyssey OLED G8 S32DG802SU 32 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 240Hz Pivot Skærm
7.951 kr. (6.361 kr.+ moms)
Snart på lager med forlænget leveringstid - Fjernlager
Varenr. SAMSUNG_LS32DG802SUXEN
| Skærm diagonal | 81,3 cm (32") |
|---|---|
| Skærmopløsning | 3840 x 2160 pixel |
| Brand | Samsung |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | OLED |
| Berøringsskærm | Ingen |
| HD-type | 4K Ultra HD |
| Paneltype | OLED |
| Responstid | 0,03 ms |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 240 Hz |
| Vis antal farver | 1 milliard farver |
| NVIDIA G-SYNC | Ja |
| AMD FreeSync | Ja |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Ingen |
| Markedspositionering | Forbruger |
| Produktfarve | Sølv |
| Indbygget USB-hub | Ja |
| HDMI | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Ingen |
| VESA montering | Ja |
| Højdejustering | Ja |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 47 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 47 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 65 kWh |
Varekode: 5959
Hvorfor skal du handle med os?



















