Samsung S80UD computerskærm 94 cm (37″) 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD LCD Sort
Samsung 37'' S37D800
4.430 kr. (3.544 kr.+ moms)
Snart på lager med forlænget leveringstid - Fjernlager
Varenr. SAMSUNG_LS37D800UAUXEN
| Skærm diagonal | 94 cm (37") |
|---|---|
| Skærmopløsning | 3840 x 2160 pixel |
| Brand | Samsung |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Berøringsskærm | Ingen |
| HD-type | 4K Ultra HD |
| Paneltype | VA |
| Responstid | 5 ms |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 3000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Vis antal farver | 1,07 milliarder farver |
| NVIDIA G-SYNC | Ingen |
| AMD FreeSync | Ingen |
| Indbyggede højttaler(e) | Ingen |
| Indbygget kamera | Ingen |
| Markedspositionering | Proffesionelle |
| Produktfarve | Sort |
| Indbygget USB-hub | Ja |
| HDMI | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| VESA montering | Ja |
| Højdejustering | Ja |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 37 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 37 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Slot til kabellås | Ja |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 66 kWh |
Varekode: 3143
Hvorfor skal du handle med os?
















