MSI MAG 274CQFDE computerskærm 68,6 cm (27″) 2560 x 1440 pixel Wide Quad HD Sort
MSI MAG 274CQFDE 68,6cm (27) QHD VA Curved Gaming Monitor 16 9 HDMI/DP 180Hz 0,5ms
2.411 kr. (1.929 kr.+ moms)
På lager: Levering i morgen - Ekstern lager
Varenr. MSI_MAG 274CQFDE
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27") |
|---|---|
| Skærmopløsning | 2560 x 1440 pixel |
| Brand | MSI |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Berøringsskærm | Ingen |
| HD-type | Wide Quad HD |
| Paneltype | Rapid VA |
| Responstid | 0,5 ms |
| Skærm form | Kurvet |
| Kontrastforhold (typisk) | 5000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 180 Hz |
| Vis antal farver | 1,07 milliarder farver |
| NVIDIA G-SYNC | Ingen |
| AMD FreeSync | Ingen |
| Indbyggede højttaler(e) | Ingen |
| Indbygget kamera | Ingen |
| Markedspositionering | Spil |
| Produktfarve | Sort |
| Indbygget USB-hub | Ingen |
| HDMI | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| VESA montering | Ja |
| Højdejustering | Ingen |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 25 kWh |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Slot til kabellås | Ja |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 40 kWh |
Varekode: 1529
Hvorfor skal du handle med os?




