MSI MAG 321UPX QD-OLED computerskærm 80 cm (31.5″) 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD Sort
MSI MAG 321UPX QD-OLED 31.5 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 240Hz Pivot Skærm
7.374 kr. (5.900 kr.+ moms)
På lager: Levering i morgen - Ekstern lager
Varenr. MSI_MAG 321UPX QD-OLED
| Skærm diagonal | 80 cm (31.5") |
|---|---|
| Skærmopløsning | 3840 x 2160 pixel |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | QD-OLED |
| Berøringsskærm | Ingen |
| HD-type | 4K Ultra HD |
| Responstid | 1 ms |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1500000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 240 Hz |
| Vis antal farver | 1,07 milliarder farver |
| NVIDIA G-SYNC | Ingen |
| AMD FreeSync | Ingen |
| Indbyggede højttaler(e) | Ingen |
| Indbygget kamera | Ingen |
| Markedspositionering | Spil |
| Produktfarve | Sort |
| Indbygget USB-hub | Ingen |
| HDMI | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Ingen |
| VESA montering | Ja |
| Højdejustering | Ja |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 33 kWh |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Slot til kabellås | Ja |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
Varekode: 5499
Hvorfor skal du handle med os?














