Apple iPad Air 5G Apple M TD-LTE & FDD-LTE 128 GB 33 cm (13″) 8 GB Wi-Fi 6E (802.11ax) iPadOS 18 Blå
iPad Air, 13", LED IPS, 2732 x 2048px, 264 ppi, Apple M3 8-core CPU, 9-core GPU, 8/128GB, 12MP + 12MP, Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3,
9.296 kr. (7.437 kr.+ moms)
Snart på lager med forlænget leveringstid - Fjernlager
Varenr. APPLE_MCJ24KN/A
Flyvende
| Skærm diagonal | 33 cm (13") |
|---|---|
| Skærmopløsning | 2732 x 2048 pixel |
| Brand | Apple |
| Processorproducent | Apple |
| Processorserie | Apple M |
| Processormodel | M3 |
| Intern hukommelse | 8 GB |
| Intern lagerkapacitet | 128 GB |
| Indbygget kortlæser | Ingen |
| Lagermedie | Flash |
| Bagkamera type | Enkelt kamera |
| Bagerste kamera opløsning (numerisk) | 12 MP |
| Mobil netværksforbindelse | Ja |
| Bedste Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Formfaktor | Skifer |
| Produktfarve | Blå |
| Enhedstype | Mobil tablet |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP42 |
| Placering af position | Ja |
| Platform | iPadOS |
| Operativsystem installeret | iPadOS 18 |
| Batteriteknologi | Lithium polymer (LiPo) |
| Front kamera | Ja |
| Paneltype | IPS |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Product series | Air |
Varekode: 6885
Hvorfor skal du handle med os?



