Apple Preowned Apple iPhone 15 6,1 128GB – Blå – Grade A
Apple iPhone 15 6,1 128GB - Blå - Grade A
4.499 kr. (3.599 kr.+ moms)
På lager: Levering i morgen - Ekstern lager
Varenr. APPLEPREOWNED_NP/IPH/15/128/BLUE/A
| Produktbeskrivelse | Apple iPhone 15 – blå – 5G smartphone – 128 GB – GSM – Preowned |
| Produkttype | 5G smartphone |
| Producents modelnummer | A3090 |
| Skærm | OLED-skærm – 2556 x 1179 pixels – 6.1″ – 460 ppi – Super Retina XDR Display – HDR – fingeraftryksresistent oleofobisk belægning, Ceramic Shield |
| Processor | Apple A16 Bionic (6-kerners) |
| Hukommelse | 128 GB |
| Operativsystem | iOS 17 |
| Hovedkamera | 48 Megapixel – 2x optisk zoom – 26 mm – f/1.6 – fokus: automatisk |
| Andet kamera | 12 Megapixel – ultrabred synsvinkel-objektiv 13 mm – f/2.4 |
| Frontkamera | 12 Megapixel f/1.9 – automatisk |
| Serviceudbyder | Ikke specificeret |
| SIM-kort | Dual-SIM – nano SIM, elektronisk SIM-kort (e-SIM) |
| Trådløs grænseflade | NFC, Wi-Fi 6, UWB, Bluetooth |
| Sikkerhedsenheder | Ansigtskendelsen |
| Stikforbindelser | USB-C |
| Trådløs opladningsstandarder | Qi |
| Beskyttelse | Vandresistent, sprøjteresistent, støvresistent |
| Farve | Blå |
| Dimensioner (B x D x H) | 71.6 mm x 7.8 mm x 147.6 mm |
| Vægt | 171 g |
| Karbonfodaftryk | 56 kg karbonudledning |
| Sjældne jordmaterialer | 100 % genbrugte sjælden jord-elementer |
| Specifik absorptionshastighed (SAR) | 0.98 W/kg (head) | 0.98 W/kg (body) | 2.98 W/kg (lem) |
| Stand | Grade A |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
|---|---|
| Nødvendig opladningseffekt (maks.) | 22 W |
| Brand | Apple Preowned |
| Nødvendig opladningseffekt (min) | 4,5 W |
Varekode: 3099
Hvorfor skal du handle med os?

