Samsung Galaxy A36 5G 17 cm (6.7″) Dual SIM Android 15 USB Type-C 8 GB 256 GB 5000 mAh Lavendel
A366 GALAXY A36 5G 256GB AWESOME LAVENDER
2.861 kr. (2.289 kr.+ moms)
På lager: Levering i morgen - Ekstern lager
Varenr. SAMSUNG_SM-A366BLVGEUB
| Skærm diagonal | 17 cm (6.7") |
|---|---|
| Skærmopløsning | 1080 x 2340 pixel |
| Brand | Samsung |
| Processorserie | Snapdragon |
| Processorfrekvens | 1,8 GHz |
| RAM kapacitet | 8 GB |
| Intern lagerkapacitet | 256 GB |
| Kompatible hukommelseskort | Ikke understøttet |
| Bagkamera type | Tredobbelt kamera |
| Bagerste kamera opløsning (numerisk) | 50 MP |
| Frontkameratype | Enkelt kamera |
| Front kamera opløsning (numerisk) | 12 MP |
| Bagkamera flash | Ja |
| SIM-korts kapacitet | Dual SIM |
| Generering af mobilnetværk | 5G |
| SIM-korttype | NanoSIM + eSIM |
| 3G standard | WCDMA |
| 4G standard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Bluetooth | Ja |
| Formfaktor | Menu |
| Produktfarve | Lavendel |
| Placering af position | Ja |
| Platform | Android |
| Operativsystem installeret | Android 15 |
| Batterikapacitet | 5000 mAh |
| Vægt | 195 g |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP67 |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Product series | A36 5G |
Varekode: 1789
Hvorfor skal du handle med os?









