Acer Vero B7 B277U G computerskærm 68,6 cm (27″) 2560 x 1440 pixel Quad HD LCD Sort
ACER TFT Vero B277UGbmiiprzx 69cm 27''/2560x1440/2xHDMI/DP/USB-Hub/Höv
2.436 kr. (1.949 kr.+ moms)
Snart på lager med forlænget leveringstid - Fjernlager
Varenr. ACER_UM.HB7EE.G14
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27") |
|---|---|
| Skærmopløsning | 2560 x 1440 pixel |
| Brand | Acer |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Berøringsskærm | Ingen |
| HD-type | Quad HD |
| Paneltype | IPS |
| Responstid | 4 ms |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 120 Hz |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| NVIDIA G-SYNC | Ingen |
| AMD FreeSync | Ingen |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Ingen |
| Markedspositionering | Hjem |
| Produktfarve | Sort |
| Indbygget USB-hub | Ja |
| HDMI | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| VESA montering | Ja |
| Højdejustering | Ja |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 21 kWh |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Slot til kabellås | Ja |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 37 kWh |
Varekode: 1548
Hvorfor skal du handle med os?






